Теплові насоси в залежності від джерела одержання тепла поділяються на:
Повітряні;
Ґрунтові (геотермальні);
ТЕПЛОВІ
НАСОСИ
ПОВІТРЯНІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ
Широко використовуються в будинках, що будуються та для поліпшення вже існуючих систем теплопостачання. Встановлюються для будинків будь-якої площі.
Найкраще підходять для встановлення в регіонах із помірним кліматом, де середні температури повітря опалювального періоду відносно високі. В Україні робоча температура зовнішнього повітря для повітряних теплових насосів до -25°C.
ГРУНТОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ
Найбільше підходять для приватних будинків, котеджів, маєтків великої площі. Чим більша площа, тим кращі економічні показники. Частіше встановлюються у нових будинках, рідше для модернізації систем теплопостачання.
Можуть встановлюватися в будь-якому (навіть найхолоднішому) регіоні, оскільки джерело тепла (земля) має постійну температуру цілий рік.
ПЕРЕВАГИ
ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ
-Для роботи потрібно підключення лише до системи електропостачання;
-Низька витрата електроенергії;
-Можливість роботи на нагрівання та охолодження повітря в приміщенні, а також, при необхідності, перехід у режим звичайної вентиляції;
-У процесі всього терміну експлуатації не вимагає чищення, регулювання, підлагодження чи профілактичних робіт;
-Може працювати на обігрів, навіть за температури навколишнього середовища до 25 °C;
-Висока ефективність та можливість нагрівати теплоносій до 80 °C;
-Нескладний монтаж, який може виконуватися навіть за існуючої системи опалення на іншому паливі.
Для того, щоб зрозуміти і порахувати скільки можна заощадити при обігріванні приміщення, використовуючи як джерело тепла тепловий насос, необхідно порівняти скільки коштує обігріти, наприклад, приватний будинок площею 100 м2 з його допомогою та при використанні газового котла. Щоб підтримувати температуру в районі 22-25 °C у приватному будинку даної площі, в середньому газовому котлі необхідно 25-30 м3 природного газу на день, за місяць – близько 900 м3 на місяць. 1 м3 в Україні коштує, навіть без урахування вартості транспортування, близько 9 грн. Таким чином, щоб обігріти приміщення 100 м2, потрібно буде витратити 8100 грн в місяць.
Тепер розглянемо скільки обійдеться обігрів такого приміщення, але вже за допомогою теплового насоса. Потужність такого обладнання 2,5 кВт, що за 30 днів, при щоденній роботі, призведе до витрати електроенергії в 1800 кВт/год. Вартість одного кВт/год в Україні близько 1,68 грн, що за місяць призведе до витрат близько 3000 грн. Це на 5000 грн менше, в порівнянні із використанням газового опалювального обладнання.
Таким чином, якщо порівнювати, що економічніше, тепловий насос чи газовий котел, то виходить – перший обігріватиме приватний будинок з меншими витратами.
СКІЛЬКИ ЗАОЩАДЖУЄ ТЕПЛОВИЙ НАСОС?
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Якщо Ви ще не визначилися чи не маєте розуміння який тепловий насос Вам потрібен – ми допоможемо.
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
вул. Мельницька 26/2
НАШІ КОНТАКТИ
сlimat.time.service@gmail.com
Залиште свої дані
і ми зв'яжемося з Вами